Foto

Mersin Vinç Kiralama

Mersin Vinç Kiralama Hizmetleri

Mezitli Vinç bulunduğu sektörün ihtiyacı doğrultusunda çalışmayı prensip edinmiş, yeni olmasına rağmen tecrübeli personelleri ile kurumsal olma yolunda emin adımlarla yürüyen, kiralık vinç ve kiralık iş makinaları hizmeti vermektedir.

Mersin'in tüm ilçelerinde vinç hizmeti vermekteyiz. İş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak çalışmaktayız.

Hizmet alanlarımız : hiyap kiralama, sepetli vinç kiralama, mobil vinç kiralama, teleskobik vinç kiralama başta olmak üzere  kepçe, forklift, kurtarıcı ve diğer ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Her zaman önceliği iş sağlığı ve güvenliğine vererek Mersin Vinç Kiralama sektöründe müşteri memnuniyeti bizim için esas olarak alınmıştır.

İnşaat sektöründe teknoloji seviyesi her ne kadar önemli olsa da, asıl önemli olan operatör becerisi ve tecrübesidir. Bu konuda kendimize güvencemiz tamdır. Müşteri memnuniyeti yanı sıra gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek de bizim için önemli bir husustur. 
Vinçlerin periyodik bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Önem arz eden durumlarda uzmanlar gözetiminde, gerekli kontroller ve bakımlar yapılmaktadır.

Mersin'de sıkıntı yaşamadan kiralık vinç hizmeti alabileceğiniz Mezitli Vinç haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizdedir.


Mersin'in tüm ilçelerinde verdiğimiz hizmetin yanı sıra başta Adana olmak üzere tüm Çukurova bölgesinde kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.


Vinç Kiralama Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

  Vinçler satın alımları rakamları epey yüksek fiyatlardadır ve kısa süreli projeler için bu tip yatırımlar firmaları zarara uğratabilir. Buna benzer örnekler geçmişte ve günümüzde yaşanmıştır. Bu gibi durumlarda kiralama daha mantıklı olacaktır. Mersin'de kiralık vinçlerimiz ile Mezitli Vinç olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz isteyin, biz yapalım!

 

MERSİN'den RESİMLER

Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama
Mersin Vinç Kiralama